Sonia

To Ona byłą naszą inspiracją gdy tworzyliśy nazwę dla pierwszego sklepu i choć nie ma jej już dzisiaj z nami na zawsze pozostanie częścią naszej historii. 

Jadzia

Najstarszy z naszych z naszych zwierzaków. Budzi szacunek nawet u Rudolfa. Przygarnięta dwa lata temu ze schroniska odbywa u nas swoją psią emeryturę.  

Rudolf

Dołączył do naszej rodziny już prawie 2 lata temu. Ciągle zalatany, wiecznie w ruchu, zastyga jedynie na widok ptactwa i smakołyków... i pod kołdrą. 

Laba

Razem z Jadzią trafiła do nas z przytuliska. Najlepsza przyjaciółka Rudolfa do robienia zamieszania w ogrodzie. Za jedzenie zrobi wszystko. Uwielbia być rozpieszczana i miziana po brzuszku. 

Maurycy & Tofi

To nasze dwa największe kanapowe leniwce. Nakłonienie ich do zabawy wymaga kondycji lub ich ulubionych kocich kiełbasek, chyba, że do pokoju wpadnie Rudolf, wtedy potrafią pokazać pazury. 

Alf & Elf

Nawet laba nie potrafi ich dogonić gdy najlepsi parkourowcy w mieście zaczynają hasać po meblach. Dwaj bracia którzy reagują tylko na cmokanie ich przewodniczki. 

Nasze zwierzaki:

Chcesz pomóc zwierzakom w potrzebie?

Oni Ci podpowiedzą jak.

 

© 2015 by Cztery Łapy Handel i Usługi. 

 

Uwaga: Korzystając z naszej strony internetowej akceptujesz naszą politykę prywatności, oraz używanie przez naszą stronę plików cookies. W każdej chwili możesz

zablokować cookies, jednak w takim przypadku nie gwarantujemy poprawności działania naszej strony internetowej.