Pies w ciemności!


Wczoraj minął ostatni dzień lata i choć już od trzech miesięcy dni są coraz krótsze to dopiero teraz zacznie nam to na prawdę doskwierać. Pamiętajcie więc, że wieczorne spacery które już po 19 odbywają się w półmroku powinny być przede wszystkim bezpieczne dla naszego psa. Warto więc zaopatrzyć się w odblaski nie tylko dla siebie, ale również dla naszego najlepszego przyjaciela. Wybór jest na prawdę przeogromy. Zaczynając od obroży, chust i kamizelek odblaskowych (te są najbardziej przydatne przy ruchliwych ulicach), przez świecące bryloczki do obroży, kończąc na ładowanych przez USB obrożach świecących nawet na 400m.

O dodatkowych świecących gadżetach warto pamiętać gdy po zmroku wychodzimy z psem do parku, lasu czy na łąkę a jego kolor świetnie go maskuje. Najpopularniejsi producenci akcesoriów mają dzisiaj bardzo szeroką ofertę.

Bardzo praktyczne są np. obroże które można prać i stosować zamiast normalnej obroży, pies nie musi wtedy nosić dwóch obroży. Minusem tego rozwiązanie jest światło które wyraźnie widzimy do 200m oraz potrzeba wymiany baterii trochę częściej niż to producent sugeruje o ile chcemy psa cały czas wyraźnie widzieć (raz na 2-3 miesiące). My z Rudolfem już drugi sezon używamy obroże ładowaną przez złącze USB. Ma on również swoje plusy i minusy. Minusm jest na pewno cena, gdyż jest to jedna z najdroższych opcji i jej ceny zaczynają się od 50zł. Drugim minusem jest częstotliwość ładowania gdyż trzeba to robić w zależności od długości używania co 3-5 spacerów. Plusem jest jednak to, że ładuje się ona przez USB i możemy to zrobić w każdej chwili podłączająć ją do komputera. Najważniejszą jednak zaletą jest siła światła. Widać ją nawet do 400m co przy psach bardzo ruchliwych - jak Rudolf - pozwala nam obserwować psa z daleka. Jeśli wciąż nie wiecie na co się zdecydować wpadnijcie do nas a pokażemy wam wszystkie produkty, sprawdzicie jak działają, i sami zdecydujecie :)

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2015 by Cztery Łapy Handel i Usługi. 

 

Uwaga: Korzystając z naszej strony internetowej akceptujesz naszą politykę prywatności, oraz używanie przez naszą stronę plików cookies. W każdej chwili możesz

zablokować cookies, jednak w takim przypadku nie gwarantujemy poprawności działania naszej strony internetowej.